Антон Коробов – чемпіон Європи з шахів

Антон Коробов – чемпіон Європи з шахівЗ 12 по 21 листопада 2021 року в словенському Четежі відбувся командний чемпіонат Європи за шахів серед чоловіків та жінок, на якому чоловіча збірна України посіла перше місце. До складу команди увійшли харківський гросмейстер Антон Коробов, а також Андрій Волокитін, Юрій Кузубов, Кірілл Шевченко та Володимир Онищук. Чемпіонат українці пройшли без жодної поразки, набрав в дев’яти турах 14 очок.

Обіграли Швейцарію, Норвегією, Грузією, Росію і Вірменію, та зіграли унічию з Румунією, Іспанією, Голландією і Азербайджаном.

Друге місце було за збірною Франції, яка набрала також 14 очок, але за додатковими показниками поступалася українцям. Третє місце - за поляками.

В свою чергу жіноча збірна України, в складі якої грала харків’янка Анна Ушеніна опинилася в кроці від медалі посівши четверте місце. В дев’яти турах українки набрали 12 очок - 5 перемог, 2 нічиї та 2 поразки. За додатковими показниками збірна поступилася команді Азербайджану, яка посіла третє місце. Срібні нагороди вибороли грузинки (15 очок), а перше місце посіли росіянки (18 очок).