Харків’янка перемогла на чемпіонаті світу з панкратіону

З 15 по 18 листопада в харківському Палаці спорту «Локомотив» відбувся чемпіонат світу з боротьби панкратіон, участь в якому приймали збірні команди з 32 країн світу. Україна вперше в історії приймала змагання з панкратіону такого рівня. Позмагатися за медалі чемпіонату світу до Харкова приїхали 421 спортсмен. Нагороди були розіграні в трьох вікових категоріях: кадети, юніори та дорослі, а також в двох розділах: «athlima» та «full».

За підсумками чемпіонату харківські спортсмени завоювали 2 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі.

Катерина Степанова (вагова категорія до 70кг) стала чемпіонкою серед жінок відразу у двох розділах.

Ще одна харківська спортсменка Олена Герман посіла в цій ваговій категорії серед жінок друге місце в розділі «athlima» та третє в розділі «full».

Серед чоловіків в ваговій категорії до 84кг бронзову медаль в розділі «athlima» здобув Денис Курдінов.

Ще дві срібні медалі в змаганнях серед юніорів Україні та Харківщині приніс Сергій Лозовий (вагова до 84кг).

В командному заліку збірна України посіла перші місця в усіх розділах та вікових категоріях.

Як зазначив голова Харківського осередку Федерації панкратіону України, старший тренер збірної України Владислав Сорока, українська збірна на світовому рівні завжди входить до першої трійці. Тому, котли Україна запропонувала провести цей чемпіонат, міжнародна федерація дала добро. В свою чергу у Харкові, де є одна з найкращих спортивних локацій країни - Палац спорту «Локомотив» завжди на високому рівні проводяться національні та міжнародні змагання з панкратіону. Тому яке місце буде проводити чемпіонат – питання не стояло.

В свою чергу, організаторі зробили усе, щоб для гостей чемпіонату були максимально комфортні умови, та чемпіонат отримав гарні відклики від його учасників з різних країн.

Попереду у харківських спортсменів чемпіонат України з панкратіону, який з 8 та 11 грудня відбудеться в Сумах.