Харківські волейболісти успішно виступили в столиці Вірменії

Харківські волейболісти  успішно виступили в столиці ВірменіїЗ 22 по 28 листопада в місті Єреван відбувся чемпіонат Східно-Європейської волейбольної асоціації у віковій категорії 18 років, бронзовим призером якого стала збірна України. В складі збірної України під керівництвом харківського тренера Володимира Романцова за медалі боролися і четверо харків'ян - Михайло Саїдов, Микола Куц, Ігор Щавинський та Микита Шаповалов.

В шести матчах українці здобули чотири перемоги. В першому матчі вже у вирішальній п'ятій партії змусили капітулювати команду Росії 3:2, потім в суху 3:0 за партіями обіграли збірні Естонії та Вірменії, а також перемогли 3:1 білорусів.

Поступилася збірна України лише полякам 0:3 та 1:3 збірній Латвії.

В підсумку набрав 11 очок українці посили третє місце чемпіонату Східно-Європейської волейбольної асоціації. Перше було за польськими волейболістами (16 очок), а друге посіли росіяни (15 очок).

Переможці змагань отримали пряму путівку на юніорський чемпіонат Європи 2022 року. В свою збірна України, як решта команд, які посіли місця з другого по п'яте, продовжать боротьбу за попадання на Євро у додатковому турнірі.