Юні самбісти Харківщини здобули золото чемпіонату Європи

Юні самбісти Харківщини здобули золото чемпіонату Європи18 та 19 грудня на Кіпрі відбувся чемпіонат Європи з самбо серед кадетів, на якому харківські борці завоювали п’ять нагород, в тому числі три золоті. Участь в змаганнях приймали понад 150 самбістів до 16 років з 18 країн Європи, а за його підсумками збірна України завоювала 4 золоті, 3 срібні та 1 бронзову медаль. З них 3 золоті та 2 срібні були на рахунку харків’ян. Чемпіонами Європи стали:

- Данило Кравченко (вагова категорія до 49 кг). Він успішно дійшов до фіналу, де здолав суперника з Вірменії.
- Назар Вісков (вагова категорія до 58 кг). У фіналі переміг самбіста з Грузії.
- Максим Бабич (вагова категорія до 64 кг). У фіналі здолав суперника з Білорусі

Срібні медалі здобули: Данило Дзьоба (вагова категорія до 46 кг), поступившись у фіналі росіянину Глібу Провоторову, а також Данило Авраменко (вагова категорія до 53 кг), який у фіналі поступився росіянину Анзору Гогову.

В загальнокомандному заліку збірна України посіла перше місце серед кадетів та третє серед кадеток.