Харків’янка перемогла на Кубку України з шорт-треку

Харків’янка перемогла на Кубку України з шорт-трекуЗ 22 по 24 грудня в Харкові відбувся Кубок України з шорт-треку, на якому збірна Харківської області завоювали 1 золоту, 6 срібних та 7 бронзових медалей. Єдину золоту медаль Харківщині принесла Світлана Репецька, яка стала переможницею на дистанції 1000м серед жінок. Крім того на рахунку Світлани були срібні медалі на дистанції 1500м та в естафеті 3000м серед жінок, де до складу харківської команди також увійшли Марія Долгополова, Мирослава Селюкова та Вікторія Червенко.

Крім того в змаганнях серед жінок Тетяна Зарванська посіла друге місце на дистанції 1000м, а Марія Долгополова стала бронзовою призеркою на дистанціях 1500 та 500м. Також об’єднана збірна Харків-Київ посіла третє місце в естафеті.

В змаганнях серед чоловіків Микита Неміро став срібним призером на дистанції 1500м, бронзовим на дистанції 1000м та посів друге місце в естафеті 5000м, де до складу команди Харків-1 увійшли Владислав Неміро, Даніїл Федоренко та Даніїл Бергін.

В свою чергу, Даніїл Федоренко став другим на дистанції 100м та посів третє місце на дистанції 500м. Владислав Неміро виборов бронзову медаль на дистанції 1500м.

Ще одну бронзову медаль харківські спортсмени Богдан Мошенський, Ростислав Леонтенко, Кирило Дацина та Максим Топчий вибороли в естафеті в складі команди Харків-2.