Харківські фехтувальники – призери етапу Кубка світу

Харківські фехтувальники – призери етапу Кубка світу19 та 20 лютого 2022 року в швейцарському Вінтертурі відбувся етап Кубку світу з фехтування на шпагах серед юніорів, на якому збірна України з харків’янами у складі посіла третє місце в командних змаганнях. Харківські шпажисти Роман Самойлов і Андрій Опанасенко разом з киянином Нікітою Кошманом та Левом Корнієнко з Дніпра перемоги в 1/8 команду Норвегії з рахунком 45:28 та Естонії 42:40, але у півфіналі поступилися з рахунком 37:45 швейцарцям.

В поєдинку за бронзові медалі українські фехтувальники схрестили шпаги з командою США. Поступаючись по ходу зустрічі, українці на останніх боях змогли зломити хід поєдинку та, вигравши його з рахунком 45:41, посіли третє місце на цьому етапі Кубка світу.