У Мюнхені пройшла Міжнародна регата з академічного веслування

З 7 по 8 травня 2022 року у німецькому місті Мюнхен проходила Міжнародна регата з академічного веслування серед юніорів. Змагання є традиційними та цього року після дворічної перерви, пов'язаної з пандемією, зібрали понад 700 спортсменів з різних країн Європи.

Приємно, що і збірна команда України була запрошена для участі у престижних міжнародних змаганнях. У класі "вісімка" у перший день харків'яни Олійник Микита та Субіт Павло у складі української команди вибороли золоті нагороди. У дівчат у даному класі друге місце посіла харківська спортсменка Легенченко Аліса.

У другий день змагань юніорська команда у складі з харків'янам посіла друге місце поступившись господарям змагань, збірній Німеччини 8 сотих секунди на дистанції 2 кілометра серед 14 команд. Наступні змагання для харківських веслувальників відбудуться 19-22 травня у м. Варезе Італія - чемпіонат Європи.