Харківські спортсмени – переможці та призери чемпіонату України зі стрільби з лука

Харківські спортсмени – переможці та призери чемпіонату України зі стрільби з лукаЗ 15 по 19 вересня 2022року у м. Чернівці на спортивній базі СДЮШОР відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед дорослих. У змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів з 11 областей України та м. Києва (Київська, Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Запорізька, Херсонська, Сумська, Одеська, Черкаська, Чернігівська, Харківська,).

У програмі чемпіонату передбачені змагання у класичному та блочному луку.

В особистій першості серед чоловіків переможцем національного чемпіонату став харківський спортсмен - Каменський Володимир, майстер спорту України (вихованець комунального закладу «Харківська міська СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар»), залишивши на другому та третьому місці представників Львівської області.

У командній першості серед чоловіків харківська команда «Харківська - 1» у складі: Рубана Віктора, Каменського Володимира та Кравчука Микити стала бронзовим призером чемпіонату України зі стрільби з лука серед дорослих, поступившись командам з Львівської та Сумської областей відповідно.