До відома

uvagaУ рамках проведення Державним інститутом сімейної та молодіжної політики спільно з Всеукраїнським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та за ініціативи міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation соціологічного дослідження «Рівень залученості дітей та молоді до рухової та фізичної активності. Вплив спорту на фізичне та ментальне здоров’я» проводиться відповідне анкетування.

Метою є вивчення рівня залученості дітей до рухової активності, оскільки спорт впливає на фізичний і психічний стан здоров’я дітей та молоді. Разом з тим буде вивчено динаміку змін у здоров'ї дітей та молоді внаслідок впливу повномасштабного російського вторгнення на територію України, а також визначені обмеження щодо їх занять фізичною культурою та спортом.

У зв’язку з цим просимо взяти участь у анкетуванні до 30 вересня 2022 року:
- дітей і молоді віком 10-16 років: https://forms.gle/aJddP7v5qah63yZt5;
- батьків дітей віком 6-16 років: https://forms.gle/uzD3NQYMkhssyx4b8;
- тренерів спортивних секцій, гуртків: https://forms.gle/AC7Zafq4pkJYrWzy7.

Координатор дослідження – Наталія Тілікіна, заступник директора Державного інституту сімейної та молодіжної політики, 066-704-87-41, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..