Харків’яни – переможці та призери чемпіонату України зі стрільби з лука

Харків’яни – переможці та призери чемпіонату України зі стрільби з лукаЗ 20 по 24 січня 2023 року у м. Львів на навчально-спортивній базі літніх видів спорту МОУ - СКА Львів відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів. У змаганнях за програмами класичного та блочного луку взяли участь близько 250 спортсменів з 14 областей України та м. Києва (Волинська, Запорізька, Івано- Франківська, Київська, Львівська, Одеська, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Чернівецька, Черкаська, Чернігівська).

В особистій першості серед чоловіків переможцем національного чемпіонату став харківський спортсмен - Каменський Володимир, майстер спорту України (вихованець комунального закладу «Харківська міська СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар»), залишивши на другому та третьому місці представників Сумської та Рівненської області.

У командній першості серед чоловіків харківська команда «Харківська - 1» у складі Рубана Віктора, Каменського Володимира та Кравчука Микити стала срібним призером чемпіонату України, поступившись команді з Сумської області та залишивши позаду команду зі Львівської області.

У командній першості серед чоловіків у блочному луку харківська команда «Харківська - 1» у складі Соколова Олександра, Головка Вадима та Дорошенка Юрія також стала срібним призером чемпіонату України, поступившись команді з Сумської області.