Керівництво області відзначило чемпіонку світу з боксу

Керівництво області відзначило чемпіонку світу з боксу
Фото

28 лютого відбулася урочиста зустріч начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, народного депутата України Павла Якименко та начальника Управління у справах молоді та спорту Костянтина Ананченко з чемпіонкою світу з боксу серед молоді Веронікою Накотою.

18-річна харків’янка, яка наприкінці минулого року в Іспанії високо підняла прапор України, завоював золоту медаль на молодіжному чемпіонаті світу з боксу в ваговій категорії до 70кг, отримала від голови Харківської ОВА та народного депутата почесну грамоту і подарунки.

«Сьогодні важлива кожна перемога України. Ваша перемога – це гордість для Харківської області. Підняття державного прапору на міжнародній спортивній арені демонструє не лише обдарованість наших людей, але й дух країни, яка щодня протистоїть ворогу і у боях виборює право на свободу та незалежність. Вітаю із досягненням високих спортивних результатів та дякую за піднесення міжнародного авторитету України», – підкреслив Олег Синєгубов.

Чемпіонка подякувала за відзнаку та підтримку і зазначила, що присвятила свою перемогу Україні та усьому незламному українському народу. Також вона подякувала українським військовим, завдяки подвигам яких можливі такі зустрічі.

«Чемпіонат був важкий, тому що в нашій країні зараз йде війна. Але з іншої сторони це додавало мотивацію на перемогу. Хотілося щоб лунав наш гімн, щоб прапор підіймався вище всіх, та усі бачили, що Україна сильна країна», - поділилася Вероніка Накота.

В подальших планах чемпіонки тренуватися, вдосконалюватися та готуватися до нових викликів. Головна мета – Олімпійські ігри. Вероніка зазначила, що буде намагатися зробити усе можливе, щоб пройти кваліфікацію та завоювати ліцензію.

Участь в зустрічі також прийняли президент федерації боксу Харківської області Леонід Задорожний та видатний харківський боксер, депутат облради Сергій Федченко. В рамках зустрічі також обсудили питання підтримки харківського спорту. Олег Синєгубов зазначив, що обласна військова адміністрація навіть в цей такий непростий для країни час робить усе можливе для розвитку й підтримки спортивної молоді та тренерського складу в регіоні.