Харків’яни взяли участь у чемпіонаті України зі стрільби з лука

lykЗ 23 по 27 травня 2023 року у м. Львів на стадіоні «Динамо» пройшов чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів. Даний чемпіонат був основним відбором до чемпіонату світу зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів, який відбудеться у м. Лімерик (Ірландія) у липні 2023року. У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів з 14 областей України та м. Києва . Змагання проводились у заліку класичного та блочного луку.

В особистій першості серед юніорів переможцем чемпіонату став харківський спортсмен - Дюняшев Микита, майстер спорту України (вихованець комунального закладу «Харківська міська СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар»), залишивши на другому та третьому місці представників Чернівецької та Львівської областей.

В особистій першості серед кадеток срібною призеркою чемпіонату стала харківська спортсменка - Ярмак Ірина, яка вперше виконала норматив майстра спорту України (також вихованка комунального закладу «Харківська міська СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар»), поступившись спортсменці з Сумської області. Третє місце у цій категорії зайняла представниця Чернівецької області.

У командній першості серед юніорів - харківська команда у складі: Ярмака Дмитра, Дюняшева Микити та Кривка Сергія стала бронзовим призером, поступившись командам з Львівської та Чернівецької областей.

У командній першості серед юніорок - харківська команда у складі: Постельняк Софії, Звєрєвої Поліни та Буданової Ярослави стала срібним призером, поступившись у запеклій боротьбі, команді з м. Чернівці та обігравши команду з Львівської області. В цьому ж виді програми серед кадеток харківські спортсменки – Ярмак Ірина, Мігура Анна та Рачинська Єлизавета посіли третє місце.

В категорії «змішаних» команд серед юніорів, харківські спортсмени посіли третє місце. У цій вправі Харківську область представляли вихованці комунального закладу «Харківська міська СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар» - Звєрєва Поліна та Дюняшев Микита.

За підсумками змагань двоє харківських спортсменів – Дюняшев Микита та Ярмак Ірина отримали право представляти України та рідну Харківщину у чемпіонат світу зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів.