Два золота харків'ян на чемпіонаті України з легкої атлетики

Два золота харків'ян на чемпіонаті України з легкої атлетикиХарківські легкоатлетки здобули 2 золоті та бронзову нагороди на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2007-2008 років народження, який з 26 по 28 січня відбувся у Києві. Участь в змаганнях приймали більш ніж 600 юних атлетів з 23 областей країни та міста Києва.

У змаганнях з п’ятиборства серед дівчат не було рівних спортсменці Харківської області Олександрі Сівцовій, яка з результатом 3382 очок посіла перше місце. Також на її рахунку була бронзова медальна в бігу дистанції 60м з бар’єрами (9.23 сек.).

Ще одну золоту медаль Харківщині принесла Єлизавета Лаєвська, яка перемогла в секторі потрійного стрибка з результатом 11.47м.