Вікторія Кононенко здобула 3 золоті медалі на змаганнях з велоспорту

Вікторія Кононенко здобула 3 золоті медалі на змаганнях з велоспортуХарківська спортсменка Вікторія Кононенко здобула 3 золоті медалі серії національних змагань з велоспорту маунтенбайк, які з 16 по 18 травня відбулися у Рівному. Переможці та призери були визначені в командному чемпіонаті України в гонці крос-кантрі, другому етапі чемпіонату України з велосипедного шорт-треку та другому етапі чемпіонату України в гонці елімінатор.

Харківську область на цих змаганнях представляли вихованки Пісочинської ДЮСШ. Підопічні Ігоря Гримайло здобули 3 золоті та 1 бронзову нагороди.

Вікторія Кононенко стала абсолютної переможницею, здобувши максимальні три золоті медалі у віковій категорії дівчата 13-14 років. Вона перемогла у командному чемпіонаті з крос-кантрі разом з Катериною Троян з Полтавської області, стала першою у другому етапі чемпіонату з шорт-треку та здобула золоту медаль другого етапу чемпіонату в гонці елімінатор.

В змаганнях серед більш старших дівчат 15-16 років Ярослава Стецюк та Карина Кононенко посіли третє місце командного чемпіонату з крос-кантрі.