Харківські гімнастки здобули медалі на чемпіонаті України з естетичної групової гімнастики

Харківські гімнастки здобули медалі на чемпіонаті України з естетичної групової гімнастикиХарківські гімнастки здобули золоту, срібну та бронзову медалі на чемпіонаті України (коротка програма) з естетичної групової гімнастики. Від Харківської області приймали участь команди у різних вікових категоріях. У віковій категорії 10-12 років перше місце посіла команда "Avangard Ebergy", до складу якої увійшли Киянська Мішель, Кондратенко Ксенія, Ткач Катерина, Черепанова Софія, Фоменко Марія, Бондар Варвара та Харківська Варвара.

У віковій категорії 8-10 років на другому місці була команда "Avangard Children". У складі команди приймали участь Чічкань Вікторія, Буряківська Крістіна, Спіріна Василиса, Гладких Аріна, Головата Марія, Троценко Марія, Шаталова Софія.

Бронзові медалі у категорії 14-16 років (юніори) отримали гімнастки команди "Avangard Junior". Склад команди: Ромасько Аріна, Штельмухова Дарина, Шахова Регіна, Дем'яненко Марія, Дьяконова Анна, Алексієнко Софія, Касьянова Ксенія, Олійник Софія та Привалова Поліна.