Сьогодні у Парижі офіційно стартують ХХХІІІ літні Олімпійські ігри

Сьогодні у Парижі офіційно стартують ХХХІІІ літні Олімпійські ігриСьогодні, 26 липня, у Парижі офіційно стартують ХХХІІІ літні Олімпійські ігри. До столиці Франції відправляться 140 українських олімпійців, які боротимуться за нагороди в 26 з 32 дисциплін, які входять в програму Олімпійських ігор. В складі Олімпійської збірної України Харківщину представлять вісім спортсменів:

Владислава і Марина Алексієви (артистичне плавання), Поліна Бугрова (бадмінтон), Каміла Конотоп (важка атлетика), Айдер Абдураімов (бокс), Катерина Павленко та Анна Пономаренко (брейкінг) та Еліна Світоліна (теніс).

Першими свою боротьбу за медалі розпочнуть Поліна Бугрова та Еліна Світоліна. 28 липня бадмінтоністка Поліна Бугрова зіграє свій перший олімпійський матч проти суперниці з Індонезії, а бронзова призерка Олімпіади-2020 Еліна Світоліна зустрінеться на тенісному корті з японкою Моюкою Учиджима.

Варто зазначити, що Світоліна разом з плавцем Михайлом Романчуком будуть нести прапор України на церемонії відкриття Олімпійських ігор. Вона розпочнеться 26 липня о 20:30 за київським часом.