Інформація для батьків щодо з питань оздоровлення дітей за рахунок коштів обласного бюджету у 2018 році

Розподіл путівок на оздоровлення та відпочинок за рахунок коштів обласного бюджету дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до закладів оздоровлення та відпочинку у 2018 році затверджено наказом Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації від 29.05.2018 № 57.

Детальніше...

Інформація для батьків з питань оздоровлення дітей за рахунок коштів обласного бюджету

Ст.1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» визначено перелік категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, та які відповідно до ст.24 цього ж Закону мають право на отримання путівок на оздоровлення за рахунок бюджетних коштів.

Через Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації здійснюється оздоровлення дітей пільгових категорій за рахунок коштів обласного бюджету.

Детальніше...

Памятка для родителей, отправляющих детей на оздоровление и отдых

1. Детский оздоровительный лагерь - это место, где регулярно проводятся мероприятия, сопряженные с повышенными требованиями к соблюдению правил безопасности (купание в бассейне, пребывание на открытом солнце, походы, экскурсии, спортивные и иные мероприятия). Поэтому соблюдение техники безопасности и выполнение требований инструкторов и педагогов, проводящих занятия, является обязательным. Пребывание ребенка в лагере подразумевает отказ от курения, употребления спиртных напитков, токсикомании и употребления наркотиков.

Детальніше...

Довідкова інформація щодо оздоровлення дітей та санаторно-курортного лікування

На численні запити щодо отримання пільгових путівок для санаторно-курортного лікування дітей Департамент у справах молоді та спорту інформує щодо питання оздоровлення дітей за рахунок бюджетних коштів та направлення дітей на санаторно-курортне лікування.
Перш за все треба відзначити, що у дитячий курортології питання відпочинку, оздоровлення, санаторно-курортного лікування розглядаються як самостійні розділи, з яких відпочинок і оздоровлення проводяться в установах відпочинку і дитячих оздоровчих таборах, а санаторно-курортне лікування проводиться в санаторіях, реабілітаційних центах, які підпорядковані Міністерству охорони здоров’я України та ПрАТ ЛОЗПУ «Укрпрофоздоровниця».
Такий розподіл обумовлено тим, що відпочинок і оздоровлення проводиться для здорових дітей, а санаторно-курортне лікування і медична реабілітація — для хворих дітей.

Детальніше...