Розподіл путівок у 2019 році

Розподіл путівок на оздоровлення та відпочинок за рахунок коштів обласного бюджету дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до закладів оздоровлення та відпочинку у 2019 році СКАЧАТИ

Перелік документів, що підтверджують статус дитини

Перелік документів, що підтверджують статус дитини

Детальніше...

Оздоровлення дітей за рахунок бюджетних коштів – 2019

На отримання путівок за рахунок бюджетних коштів можуть претендувати діти віком 7-17 років (включно), які чинним законодавством визначені як такі, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Детальніше...

Памятка для родителей, отправляющих детей на оздоровление и отдых

1. Детский оздоровительный лагерь - это место, где регулярно проводятся мероприятия, сопряженные с повышенными требованиями к соблюдению правил безопасности (купание в бассейне, пребывание на открытом солнце, походы, экскурсии, спортивные и иные мероприятия). Поэтому соблюдение техники безопасности и выполнение требований инструкторов и педагогов, проводящих занятия, является обязательным. Пребывание ребенка в лагере подразумевает отказ от курения, употребления спиртных напитков, токсикомании и употребления наркотиков.

Детальніше...

Довідкова інформація щодо оздоровлення дітей та санаторно-курортного лікування

На численні запити щодо отримання пільгових путівок для санаторно-курортного лікування дітей Департамент у справах молоді та спорту інформує щодо питання оздоровлення дітей за рахунок бюджетних коштів та направлення дітей на санаторно-курортне лікування.
Перш за все треба відзначити, що у дитячий курортології питання відпочинку, оздоровлення, санаторно-курортного лікування розглядаються як самостійні розділи, з яких відпочинок і оздоровлення проводяться в установах відпочинку і дитячих оздоровчих таборах, а санаторно-курортне лікування проводиться в санаторіях, реабілітаційних центах, які підпорядковані Міністерству охорони здоров’я України та ПрАТ ЛОЗПУ «Укрпрофоздоровниця».
Такий розподіл обумовлено тим, що відпочинок і оздоровлення проводиться для здорових дітей, а санаторно-курортне лікування і медична реабілітація — для хворих дітей.

Детальніше...