Оздоровлення дітей за рахунок бюджетних коштів – 2019

На отримання путівок за рахунок бюджетних коштів можуть претендувати діти віком 7-17 років (включно), які чинним законодавством визначені як такі, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

За рахунок бюджетних коштів дитина може отримати оздоровчу путівку 1 раз на рік за умови документального підтвердження пільгової категорії (посилання – Перелік документів, що підтверджують статус дитини).

Безпосередній підбір дітей для направлення їх до оздоровчих та санаторно-курортних закладів здійснюють структурні підрозділи районних державних адміністрацій (виконкомів міст), до компетенції яких належить питання організації оздоровлення та відпочинку дітей, а також якими формуються та постійно оновлюються бази даних дітей пільгових категорій (за місцем постійного проживання/фактичної реєстрації дитини).

За рахунок коштів обласного бюджету у 2019 році діти Харківської області можуть претендувати на отримання путівок до оздоровчих закладів, розташованих як на території області, так і за її межами (посилання – Розподіл путівок – 2019).