Харківські лижники відзначилися бронзовими медалями на чемпіонаті України

Харківські лижники відзначилися бронзовими медалями на чемпіонаті УкраїниУ селищі Яворів, Львівської області відбулися чемпіонат України з лижних гонок серед чоловіків та жінок, а також чемпіонат України серед юніорів, призерами яких стали спортсмени Харківщини. З 28 січня по 4 лютого відбувся чемпіонат серед дорослих. Харків’яни вибороли дві бронзові нагороди. На дистанції 30 км класичним стилем серед чоловіків третє місце посів Назар Стефурак.

На фініші харківський лижник поступився лише Олегу Йолтуховському з Вінницької області та переможцю Олексію Красовському з Сумської області.

Також бронзовими призерками стала жіноча команда Харківської області в естафеті 4х5 км. До складу команди увійшли Анастасія Макарина, Катерина Боцман, Людмила Ляшенко та Оксана Коваленко. Поступилися харків’янки командам з Сумської області.

Тижнем раніше в Яворові відбувся юніорський чемпіонат України з лижних гонок. Збірна Харківської області також здобула дві бронзові медалі. В гонці класичним стилем на 20км призером став Олексій Жуваго.

Крім того Олексій разом з Анатолієм Мелашичем, Єгором Гладуном та Олексієм Томашевським фінішували третіми в естафеті 4х10 км.

Попереду у харківських лижників ще чемпіонат України серед юнаків та дівчат, який з 22 лютого по 1 березня відбудеться в Сколе, Львівської області.